Ogłoszenia duszpasterskie

Informacje z życia parafii oraz ogłoszenia urzędu gminy. Wystawiane są w niedzielę, na nadchodzący tydzień.
Czytaj...

Intencje

Całotygodniowy wykaz Mszy Świętych wraz z przypisanymi intencjami mszalnymi, według dat kalendarzowych.
Czytaj...

Liturgia na dziś

Czytania, Psalmy, Śpiewy oraz Ewangelia obowiązujące w danym dniu roku liturgicznego.
Czytaj...

Msze Święte

Niedziela:
8.00, 10.30, 16.00
Poniedziałek, Środa, Piątek:
17.00
Wtorek, Czwartek, Sobota:
8.00
Święta nieobowiązkowe:
8.00, 17.00

Kancelaria

Czynna:
Zawsze po Mszy Św.

Duszpasterze

Proboszcz:
ks. Marek Macewicz
Ogłoszenia duszpasterskie
15 NIEDZIELA ZWYKŁA - 15 lipca 2018 r.

Bóg wybrał nas przed założeniem świata. Nie jesteśmy dziełem przypadku, ale Jego kochanymi dziećmi. Choć wiele rzeczy się zmienia w naszym życiu i na całym świecie, jedna na pewno pozostaje niezmienna – Boża miłość. Ona stale towarzyszy nam w realizacji naszego powołania – na drodze do świętości.
  1. Dziś 15 niedziela zwykła. Po wieczornej Eucharystii – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli na potrzeby i utrzymanie naszej Parafii.
  3. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Gościa Niedzielnego”, którego tematem jest kult Najdroższej Krwi Chrystusa.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby i utrzymanie naszej Parafii.
OGŁOSZENIE UG
  • Wójt Gminy informuje, że od 16 lipca do 22 sierpnia firma Defro będzie sukcesywnie dostarczać kotły C.O. przeznaczone do dzierżawy. O możliwości odbioru kotła, każdy kto podpisał umowę wstępną zostanie poinformowany indywidualnie SMS-em. Odbiór kotła możliwy będzie na terenie Gminnego Ośrodka Sportowego przy ul. Astrów we wtorki od godz.  8.00 do 15.00 i czwartki od 8.00 do 17.00. Możliwe będzie indywidualne ustalenie terminu odbioru w inne dni tygodnia.  Przy odbiorze kotła będzie konieczność podpisania umowy ostatecznej przez właściciela. Szczegółowe informacje będą zamieszczane na stronie internetowej Gminy Marklowice i na Facebooku.
Za złożone ofiary na potrzeby i utrzymanie naszej Parafii i za wspólną modlitwę, składamy serdeczne „Bóg zapłać”!
Niech Bóg nam błogosławi, byśmy byli dobrymi apostołami i prorokami.

 
Parafia Narodzenia NMP

ul. Bławatkowa 31
44-321 Marklowice(Chałupki)
Tel.: (32) 454 31 70
chalupki@archidiecezjakatowice.pl